پک فیلتر لنز 52 میلی متری UV دوربین گوپرو هیرو 7 /6 /5

محصول جدید

پک فیلتر و محافظ لنز برای دوربین های گوپرو

فیلتر 52 میلی متری UV ، فیلتر CPL و محافظ لنز گوپرو

جزئیات بیشتر

قبل از سفارش حتما تماس بگیرید.

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

250,000 تومان

پرداخت از درگاه پی پینگ
 پرداخت از درگاه پی پینگ

اطلاعات بیشتر

فیلترهای UV یا همان فیلترهای فرابنفش برای محافظت از لنزهای دوربین استفاده می شوند و مانع جذب پرتوهای فرابنفش (UV) به داخل لنز دوربین می شوند و همچنین باعث محافظت از برخورد اجسام فیزیکی و ضربات به لنز دوربین می شوند.

این پک شامل محصولاتی هست که حتما برای تصویربرداری با دوربین های گوپرو به آن ها نیاز دارید.

شامل یک عدد فیلتر 52 میلی متری UV با کیفیت ساخت فوق العاده برای محافظت از لنز دوربین در برابر نور مضر خورشید و ضربات فیزیکی

فیلتر UV دوربین گوپرو

2 عدد رینگ تبدیل فیلتر  : محافظ لنز دوربین های گوپرو مربعی شکل می باشند و اکثر فیلترهای موجود در بازار دایره ای شکل می باشند ، این فیلتر بر روی محافظ لنز دوربین گوپرو متصل شده و فیلترهای دیگر روی آن سوار می شوند. شما علاوه بر فیلترهای داخل این پک می توانید هر نوع فیلتر دیگر را برای عکاسی و فیلمبرداری با دوربین گوپرو استفاده کنید.

فیلتر لنز دوربین گوپرو

یک عدد فیلتر CPL : فیلترهای   CPL (Circular Polarizer Filter) یا فیلترهای پولاریزه برای اصلاح رنگ تصاویر در دوربین ها استفاده می شوند.

فیلتر CPL گوپرو

نور، خاصیتی به نام «پولاریته» (قطبیت) دارد که زاویهٔ محور موج الکتریکی نور را با محور مبنا مشخص می‌کند. نور در همهٔ جهات و زوایا حرکت و به سطح اشیا برخورد می‌کند و سپس در همهٔ جهات ممکن، منعکس می‌شود. اما در سطوح غیرفلزی و مخصوصاً آب و شیشه، امواج نوری پس از برخورد با سطح آنها فقط در یک جهت انعکاس پیدا می‌کنند که اصطلاحاً می‌گویند، امواچ پلاریزه یا قطبی شده‌اند.

فیلتر پولارایزر که از دو صفحهٔ شیشه‌‌‌ای متحرک تشکیل شده‌است، مانع و سدی بر سر راه این امواج ایجاد و از ورود آن‌ها به دوربین جلوگیری می‌کند. در نتیجه می‌شود با استفاده از فیلتر پولارایزه انعکاس‌ها را حذف کرد.

تصاویری که با فیلترهای پولاریزه ثبت می شوند واضح تر و با کیفیت تر می باشند.

فیلتر پولاریزه دوربین گوپرو

دو عدد آچار آلن برای تنظیم فیلترها

فیلتر لنز دوربین گوپرو

وزن فیلتر UV داخل پک برای دوربین گوپرو : 28 گرم

وزن فیلتر CPL گوپرو : 32 گرم

نظرات

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: