قاب ضدآب مشکی گوپرو هیرو 7 ، هیرو 6 و هیرو 5

محصول جدید

کشف دنیای زیر آب با دوربین گوپرو

در صورتی که به عمق های بیشتر از 10 متر برای غواصی با میروید به این قاب مشکی نیاز دارید تا از دوربین شما در برابر فشار آب و ضربه محافظت کند و همچنین بتوانید از ال سی دی تاچ دوربین گوپرو خود استفاده کنید.

قاب ضد آب مشکی (سیاه رنگ) قابل استفاده برای دوربین گوپرو هیرو 7 ؛ گوپرو هیرو 6 و هیرو 5

آلبوم تصاویر را مشاهده کنید و توضیحات پایین را مطالعه کنید.

جزئیات بیشتر

320,000 تومان

پرداخت از درگاه پی پینگ
 پرداخت از درگاه پی پینگ

اطلاعات بیشتر

دوربین های گوپرو مدل هیرو 7 ، هیرو 5 و گوپرو هیرو 6 ، تا 10 متر ضد آب هستند اما وقتی برای غواصی و تفریحات آبی به عمق های بیشتر از این میروید به این قاب نیاز دارید.

قاب مشکی ضد آب گوپرو

نوع املاح آب و میزان شوری در آب های مختلف متفاوت است پس بهتر است برای کم تر کردن استهلاک دوربین برای استفاده از گوپرو حتما آن را در داخل قاب مشکی استفاده کنید ، تا هم از ضربه محافظت شود و هم در برابر فشار آب.

قاب مشکی رنگ تا عمق 35 متر زیر آب قابل استفاده است. ساخته شده از پلاستیک PVC و دارای خاصیت ضد شوک.

برای استفاده کردن از این قاب نیازی به خارج کردن محافظ لنز دوربین گوپرو نیست ، دوربین به صورت کامل در داخل قاب جای میگیرد.

قاب ضد آب گوپرو مشکی

درب این قاب به صورت قفل گیره ای باز و بسته می شود و دوربین به صورت کامل در داخل قاب وکیوم شده و امکان نفوذ آب در داخل قاب وجود ندارد.قفل گیره به نرمی باز و بسته شده می شود.

قاب ضد آب مشکی گوپرو

توجه : رنگ قاب ضد آب مشکی بوده و شیشه لنز کاملا شفاف بوده ، برخلاف تصور مشتریان عزیز عکس ها مشکی نمی شود و تنها قاب ضد اب مشکی بوده و از نظر کیفیت تصویربرداری تاثیری منفی روی تصاویر و ویدئوها نداشته و این مربوط به ظاهر قاب است.

این قاب دارای دو درب می باشد یک درب معمولی و یک درب تاچ که برای استفاده از LCD Touch گوپرو در زیر آب می باشد البته دکمه هایی که روی قاب گرفته که امکان دسترسی به دکمه تنظیمات و شاتر را از روی قاب به شما ارائه می دهد.

قاب ضد آب مشکی گوپرو

لنز محافظ قاب به کامل بر روی بدنه پرس شده و برای اطمینان با 8 عدد پیچ به بدنه محکم شده تا خیال شما از عدم نفوذ آب و مایعات به دوربین راحت باشد.

قاب مشکی بعد از استفاده در آب شور برای جلوگیری از بستن رسوبات نمک حتما شسته شود .

بسیار سبک وزن : 135 گرم

دارای پک عدد پیچ آلومینومی و پایه کشویی

دارای مانت استاندارد گوپرو و سازگار و قابل استفاده برای دوربین های هیرو 5 ، گوپرو هیرو 6 و گوپرو هیرو 7

نظرات

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: